झापामा अपराध रोक्न प्रहरीको नयाँ ‘जुक्ति’

झापा ।

पछिल्लो समय यौनजन्य अपराध बढ्न थालेपछि प्रहरीले झापामा आइतबारदेखि एक महिने विशेष कार्यक्रम सुरु गरेको छ ।

यौन अपराध नियन्त्रण गर्न प्रहरीले एक महिने विशेष अभियान थालेको हो । अभियानमा दुर्इ सय ३५ जना प्रहरी परिचालित भएका छन् । अभियानका क्रममा यौनजन्य घटना र यसका कारक तत्वको खबर संकलन गरी विश्लेषण गरिने प्रहरीले जनाएको छ ।

यौन अपराध हुन सक्ने ठाउँ पहिचान गरी प्रभावकारी निगरानीका साथ जनशक्ति परिचालन गरिएको झापाका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक भीमप्रसाद ढकालले बताए ।

घटनाका अभियुक्तलाई तत्काल पक्राउ गरी हदैसम्मको सजाय दिलाउन प्रभावकारी अनुसन्धान गरिने प्रहरीले प्रतिबद्धता व्यक्त गरेको छ । ‘विषेश सुरक्षा परिचालन गरी पीडित, तिनका आफन्त र आम नागरिकलाई सुरक्षाको अनुभूति दिने आफुहरुको उद्देश्य एसपी ढकालको भनाई छ ।

यौनजन्य घटनाका पूर्व संकेत तथा घटनाहरुका बारेमा खबर संकलन गरिने जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी जीतेन्द्र बस्नेतले जानकारी दिए । सम्भावित स्थानहरुमा सादा पोशाकमा प्रहरी परिचालित हुनेछन् । मोटरसाइकल गस्ती, पैदल गस्ती, खानतलाशी टोली र घटना अनुसन्धान टोलीसमेत परिचालन गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको छ ।

हाम्रो बारे
सम्पादन समूह :विनोद पाण्डे(कमल)
नरेन्द्र ढकाल
सन्तोष अधिकारी
+... थप

© 2016 aamsanchar.com

Designed byappharu.com