यी ४ राशी भएका मानिसको यस्तो हुन्छ दिमाख

काठमाडौँ ।

मानिसमा यस्तो बौद्धिक क्षमता भएका हुन्छन् जसले थोरै समयमा धेरै मानिसलाई प्रभावित बनाउने गर्छन् । ज्योतिष शास्त्रमा उल्लेख भए अनुसार मानिसको बौद्धिक क्षमता पनि फरक हुने गर्छ । आज हामी तपाईलाई धेरै तेज दिमाग र भाग्य हुने राशीको बारेमा जानकारी दिन गइरहेका छौँ । जुन यस प्रकारका छन् ।

१.मेष राशी :

मेष राशी हुने व्यक्तिहरु अन्य व्यक्ति भन्दा फरक योजना बनाउन खप्पिस रहेका हुन्छन् । बुद्धिमानीको कुरा गर्ने हो भने मेष राशी भएका व्यक्तिहरु धेरै अगाडी रहेका हुन्छन् । साथै आफुलाई हार मन नपर्ने हुँदा यस राशि हुनेहरु हरेक काममा आफ्नो दिमागको प्रयोग गर्छन्।

२.वृश्चिक राशि :

वृश्चिक राश हुने मानिस अन्य राशी भएका व्यक्तिहरु भन्दा धेरै बुद्धिमानी हुने गर्छन् । उनीहरु अन्य व्यक्तिले भन्दा फरक ढंगबाट सोच्ने गर्छन् । यस राशिका मानिसहरु अन्य व्यक्तिको सोच अन्त्य भएको ठाउँ देखि सोच्ने गर्छन्। साथै यस राशिहुनेहरुको परिकल्पना पनि अन्य भन्दा धेरैनै फरक हुने गर्छ।

३.वृष राशि :

आफ्नो बौद्धिकता अरुलाई देखाउन नचाहने मानिसहरु वृष राशीमा पर्ने गर्छन् । उनीहरुको सोच सधै सकारात्मक हुने गर्छ । अरुको मनको कुरा समेत थाहा पाउने क्षमता भएका यस राशिका व्यक्तिहरु अध्ययनमा पनि धेरै अगाडीनै रहने गर्छन् ।

४ धनु राशि :

धनु राशी भएका व्यक्तिहरु आफ्नो दिमागले अरुलाई सजिलै आकर्षित गर्न सक्ने क्षमता भएका हुन्छन् । यति मात्र नभई अरुको मनको कुरा थाहा पाउन समेत खप्पिस रहेका हुन्छन् ।-ओएस नेपालबाट

हाम्रो बारे
सम्पादन समूह :विनोद पाण्डे(कमल)
नरेन्द्र ढकाल
सन्तोष अधिकारी
+... थप

© 2016 aamsanchar.com

Designed byappharu.com